zastrzeżenia prawne

Podstawowe informacje:

  1. Treści publikowane przez prawników z kancelarii ADVISER Armknecht i Partnerzy, Radcowie Prawni sp. k. z siedzibą w Gdyni, pod adresem: 81-386 Gdynia, ul. Gen. J. Bema nr 15, lok. 3 (www.adviser.law) na niniejszym blogu (www.adviser1989.com), są  udostępnione nieodpłatnie, w domenie publicznej i mają wyłącznie charakter edukacyjny lub informacyjny.
  2. Zamieszczane na niniejszym blogu wpisy nie stanowią porady prawnej ani innej formy świadczenia pomocy prawnej.
  3. ADVISER Armknecht i Partnerzy, Radcowie Prawni sp. k. z siedzibą w Gdyni dąży do tego, aby publikowane informacje były aktualne, kompletne, i rzetelne, jednak nie ponosi odpowiedzialności z tytułu wykorzystywania przez osoby trzecie zamieszczonych na niniejszym blogu treści, w szczególności w przedmiocie podejmowania skutków decyzji podjętych na podstawie materiałów udostępnionych na niniejszym blogu.

Prawa autorskie:

  1. Wszelkie treści publikowane na niniejszym blogu podlegają ochronie na podstawie przepisów prawa autorskiego oraz innych dotyczących ochrony własności intelektualnej.
  2. ADVISER Armknecht i Partnerzy, Radcowie Prawni sp. k. z siedzibą w Gdyni, nie wyraża zgody na wykorzystanie w jakiejkolwiek formie materiałów publikowanych na niniejszym blogu bez uprzedniej zgody wyrażonej na piśmie.

Dane osobowe:

  1. W związku z prowadzoną aktywnością za pośrednictwem niniejszego bloga, w sieci Internet, ADVISER Armknecht i Partnerzy, Radcowie Prawni sp. k. z siedzibą w Gdyni, nie przetwarza żadnych danych osobowych.
  2. Więcej informacji o ochronie danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityce prywatności dostępnej pod adresem strony www

Reklama